V červenci se uvolní frekvence 26 GHz, půjde o zatím největší balík v rámci indivudálního oprávnění. Regulátor chce v budoucnu vypsat také celoplošnou aukci. Zde je zdroj
Muj Linux – #Debian, #xUbuntu, #Servery
Můj Linux – CZ/SK, Debian, xUbuntu, Servery, Desktop
V červenci se uvolní frekvence 26 GHz, půjde o zatím největší balík v rámci indivudálního oprávnění. Regulátor chce v budoucnu vypsat také celoplošnou aukci. Zde je zdroj